MITSUBISHI ELECTRIC Digital MR-J4-B AC-Servo Amplifier MR-J4-10B-RJ
Add to wishlist
Category: Terminals & Bars
Brand: MITSUBISHI ELECTRIC
Share: Facebook Twitter Tumblr Linkedin Whatsapp
You may also like
  • CHINT NJJ3 counting relay control component
  • GSTR120 SHUNT TRIP GE GHAS
    GSTR120 SHUNT TRIP GE GHAS
  • MITSUBISHI ELECTRIC Miniature Circuit Breaker BHW-T10 4P Type C 10A
  • Danfoss KPU Temperature Switches
  • HS Group - Electrical Automation Products
    TN - W - S 6422 White Series Meter Cabinets TN - W00021605023 600 x 400 x 220 mm
  • Dwyer Series LPG5 2.5˝ Low Pressure Gage LPG5-D8022N
Description
Shipping & delivery
Rated output 100 W; RJ type.
Series MELSERVO-J4
Type MR-J4
Command Interface SSCNETⅢ/H
Rated Capacity (kW) 0,1
Number of Axes 1
Safety Function Type STO (IEC/EN 61800-5-2)
Power Supply (VAC) 1PHASE 230V, 3PHASE 230V