MITSUBISHI ELECTRIC Frequency Inverters A741 Regenerative Series FR-A741-5.5K
Add to wishlist
Category: Terminals & Bars
Brand: MITSUBISHI ELECTRIC
Share: Facebook Twitter Tumblr Linkedin Whatsapp
You may also like
  • Waterproof distribution box LYAT-4
  • Siemens 182-685 Mounting Clips Spacer and  Template for Finished Drywall
  • Siemens MVS661.25-016N Modulating Refrigerant Valves Magnetic Actuators
  • Belimo EFB24-MFT Damper Actuator, 270 in-lb [30 Nm], Spring return, AC/DC 24 V, MFT/programmable, 2...10 V
Description
Shipping & delivery
Unique lifting and energy saving performance,
5.5kW – 55kW Power Range Three-phase 380VAC ~ 480VAC.